Her şey İDEALİNİZİ hayal etmenizle başlar...
BİZİ ARAYINIZ
Anasayfa Parke Cila
Parke Cila

Firmamız uzman ekibi ve son teknoloji makineleriyle eskimiş veya çizilmiş parkelerinize yaptığı sistire cila uygulamalarıyla parkelerinizi ilk günkü gibi yeni ve güzel bir görünüme kavuşturmaktadır.
Parke sistire cila uygulaması yapılırken ilk önce mekândaki eşyalar uygun bir yere kaldırılarak mekân boşaltılır. Sonra sistre cila makineleriyle parkeleriniz silinir ve ilk günkü görümüne kavuşturulur. Parke aralarında açan yerler ve boşluklar özel macunla doldurulur. Bu işlemden sonra parkeler sistre  makineleriyle son kat silinir ve bir kat dolgu verniği iki kat ithal parke verniği sürülerek parkeleriniz ilk günkü görümüne ve güzelliğine kavuşturulur. Katlar arasında cila uygulaması yapılırken cilanın kuruması için belli bir süre beklenmesi gerekmektedir.
Parkelerinizi ilk günkü görünümüne ve güzelliğine kavuşturmak istiyorsanız ve bunu yaparken hiç yorulmayayım üzülmeyeyim diyorsanız lütfen işinizi son derece  profesyonel usta kadromuza bırakınız.

    İdeal Yapı Dekorasyon olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilermize Parke Cila hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile Parke Cila işlerinde Ankara'da vazgeçilmez firmaların başına gelmekteyiz. Tüm Parke Cila işleriniz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsniz.Yapmış olduğumuz bazı Parke Cila işerini foto galerimize bulabilirsiniz.

Parke Cila Parke Cila Parke Cila Parke Cila Parke Cila