Her şey İDEALİNİZİ hayal etmenizle başlar...
BİZİ ARAYINIZ
Anasayfa Teras Kaplama
Teras Kaplama

İdeal Yapı Dekorasyon ; Teras cam kaplama uygulamaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Cam Teraslar panaromik görüntüleri, terasların bütün yıl boyunca kullanılabilmeleri, işyeri veya evinizin çevreyle buluşabilmesi ve yaşanılan mekanlara ferahlık hissi veren özelliği ile günümüz kent yaşamının vazgeçilmezlerinden olmuştur.
Sistemde kullanılan; alüminyum taşıyıcı çerçeveler, hareketli kanatlar, taşıyıcı ve yönlendirici aparatlar, temperli cam ve fitiller Dünyanın ve Ülkemizin önde gelen üreticilerinin ulusal ve uluslararası standartlarda üretilmiş ürünlerinden seçilmektedir. Bu da işçiliğin yanında malzeme kalitesi ile verilen hizmeti farklı kılmaktadır.

Teras Camlama Özellikleri

- Manzara ve görüntü kayıplarının yaşanmaması

- İmar mevzuatına uygun olması

- Tadilat projesi gerektirmemesi

- Kat Maliklerine yasal sıkıntı yaratmaması

- 4 mevsim kullanılabilir olması

- Sağa Sola veya heriki yöne açılabilir katlanır camsisteminin kullanılşması

- Hertürlü mekan sistemine uygun olması

- Ses ve Isıs yalıtımının üst düzeyde olması

- Sızdırmazlık konusunda en üst düzey teknolojiye sahip olması.

Teras Camlamanın avantaj ve özelliklerinden bazılarındandır.

    İdeal Yapı Dekorasyon olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilermize Teras Kaplama hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile Teras Kaplama işlerinde Ankara'da vazgeçilmez firmaların başına gelmekteyiz. Tüm Teras Kaplama işleriniz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsniz.Yapmış olduğumuz bazı Teras Kaplama işerini foto galerimize bulabilirsiniz.

Teras Kaplama Teras Kaplama Teras Kaplama Teras Kaplama Teras Kaplama Teras Kaplama Teras Kaplama Teras Kaplama Teras Kaplama Teras Kaplama